DAM-15P-K127
Prezentarea produsului
Număr parc: DAM-15P-K127
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
Foi de date: DAM-15P-K127.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DAM-15P-K127
Număr parc DAM-15P-K127 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5033 pcs Fișa cu date DAM-15P-K127.pdf
Sârmă ecartament 20-28 AWG Voltaj -
terminare Solder Cup Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 2 (DA, A)
Materialul Shell, Finish Steel, Tin-Nickel Plated Serie D*M
ambalare Bulk Alte nume 053512-1461
DAM15PK127
IDAM15PK127
IDAM15PK127-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 15 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Materialul carcasei Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded) Caracteristici Grounding Indents
descriere detaliata 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Ratingul curent 7.5A