DAM-11W1P-K127
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DAM-11W1P-K127
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 11POS PNL MNT
Foi de date: DAM-11W1P-K127.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DAM-11W1P-K127
Număr parc DAM-11W1P-K127 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB PLUG 11POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6361 pcs Fișa cu date DAM-11W1P-K127.pdf
Sârmă ecartament 8-26 AWG Voltaj -
terminare Solder Cup Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 2 (DA, A) - 11C1, 11W1
Materialul Shell, Finish Steel, Tin Plated Serie Combo D®, D*M
ambalare Bulk Alte nume 053512-1459
DAM11W1PK127
IDAM11W1PK127
IDAM11W1PK127-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 11 (10 + 1 Coax or Power) Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Materialul carcasei Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded) Caracteristici Shielded
descriere detaliata 11 (10 + 1 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Ratingul curent 7.5A