DAE15PK87
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DAE15PK87
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DAE15PK87
Număr parc DAE15PK87 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 7422 pcs Fișa cu date
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Cup Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 2 (DA, A)
Materialul Shell, Finish Steel, Tin-Nickel Plated Serie Original D
ambalare Bulk Alte nume IDAE15PK87
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 15 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Materialul carcasei Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flansa Caracteristică Cable Side (4-40) Caracteristici Grounding Indents
descriere detaliata 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Ratingul curent -