DA-15P-K87
CannonCannon
DA-15P-K87 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DA-15P-K87
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
Foi de date: DA-15P-K87.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DA-15P-K87
Număr parc DA-15P-K87 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 13446 pcs Fișa cu date DA-15P-K87.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Cup Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 2 (DA, A)
Materialul Shell, Finish Steel, Tin-Nickel Plated Serie Original D
ambalare Bulk Alte nume '1210732041D
121073-2041 D
121073-2041 D
DA-15P-K87-ND
DA15PK87
IDA15PK87
IDA15PK87-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 15 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Materialul carcasei Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded) Caracteristici Grounding Indents
descriere detaliata 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Ratingul curent 5A