CIR08A-22-23P
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CIR08A-22-23P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CIR08A-22-23P
Număr parc CIR08A-22-23P Producător Cannon
Descriere CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1021 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 12-3 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie MIL-DTL-5015, CIR
ambalare Bulk Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de poziții 8
Tipul de montare Free Hanging (In-Line), Right Angle Caracteristică de montare -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Caracteristici - Tipul de fixare Bayonet Lock
descriere detaliata 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver Ratingul curent 23A