CIR07R24-9PF80
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CIR07R24-9PF80
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT 2POS JAM NUT PIN
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile CIR07R24-9PF80
Număr parc CIR07R24-9PF80 Producător ITT Cannon, LLC
Descriere CONN RCPT 2POS JAM NUT PIN Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4272 pcs Fișa cu date
Tensiune - evaluat 500VAC, 700VDC Introduceți atribute Environment Proof
Materialul Shell, Finish - Serie MIL-DTL-5015, CIR
Starea RoHS Bulk Alte nume CIR07R249PF80
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de poziții 2
Tipul de montare Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Codul producătorului CIR07R24-9PF80
Diametru mare furnizat 24-9 Caracteristici -
Descriere extinsă 2 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver Descriere CONN RCPT 2POS JAM NUT PIN
Ratingul curent 80A Curent - maxim / contact Bayonet Lock