CIR06R-24-28SW-F80
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CIR06R-24-28SW-F80
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG FMALE 24POS CRIMP
Foi de date: CIR06R-24-28SW-F80.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 685 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 685 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CIR06R-24-28SW-F80
Număr parc CIR06R-24-28SW-F80 Producător Cannon
Descriere CONN PLUG FMALE 24POS CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 685 pcs Fișa cu date CIR06R-24-28SW-F80.pdf
Voltaj 200VAC, 250VDC terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 24-28 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie MIL-DTL-5015, CIR
ambalare Bulk Alte nume 468560
Orientare W Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 24 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection Environment Proof Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 24 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
Ratingul curent 13A Contact Finisare Grosime - Împerechere -