CIR06LCFZ-28-6P-F80
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CIR06LCFZ-28-6P-F80
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG 3POS STRGHT W/PINS
Foi de date: CIR06LCFZ-28-6P-F80.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 618 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 618 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CIR06LCFZ-28-6P-F80
Număr parc CIR06LCFZ-28-6P-F80 Producător ITT Cannon, LLC
Descriere CONN PLUG 3POS STRGHT W/PINS Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 618 pcs Fișa cu date CIR06LCFZ-28-6P-F80.pdf
Tensiune - evaluat 900VAC, 1250VDC Introduceți atribute Environment Proof
Materialul Shell, Finish - Serie MIL-DTL-5015, CIR
Starea RoHS Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 3 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Codul producătorului CIR06LCFZ-28-6P-F80 Diametru mare furnizat 28-6
Caracteristici Cable Clamp Descriere extinsă 3 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver
Descriere CONN PLUG 3POS STRGHT W/PINS Ratingul curent 80A