CIR06F-40A-60P
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CIR06F-40A-60P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 60POS SOLDER CUP
Foi de date: CIR06F-40A-60P.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 362 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 362 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CIR06F-40A-60P
Număr parc CIR06F-40A-60P Producător Cannon
Descriere CONN PLUG MALE 60POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 362 pcs Fișa cu date CIR06F-40A-60P.pdf
Voltaj 500VAC, 700VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 40-A60 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie MIL-DTL-5015, CIR
ambalare Bulk Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de poziții 60
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Caracteristici Cable Clamp Tipul de fixare Bayonet Lock
descriere detaliata 60 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver Ratingul curent 13A