CIR06CF-40B-37P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CIR06CF-40B-37P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG 37POS STRGHT PIN
Foi de date: CIR06CF-40B-37P.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile CIR06CF-40B-37P
Număr parc CIR06CF-40B-37P Producător ITT Cannon, LLC
Descriere CONN PLUG 37POS STRGHT PIN Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3681 pcs Fișa cu date CIR06CF-40B-37P.pdf
Tensiune - evaluat 500VAC, 700VDC Introduceți atribute Environment Proof
Materialul Shell, Finish - Serie MIL-DTL-5015, CIR
Starea RoHS Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 37 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Codul producătorului CIR06CF-40B-37P Diametru mare furnizat 40-B37
Caracteristici Cable Clamp Descriere extinsă 37 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
Descriere CONN PLUG 37POS STRGHT PIN Ratingul curent 23A