CIR06CF-40A-38P
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CIR06CF-40A-38P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 38POS SOLDER CUP
Foi de date: 1.CIR06CF-40A-38P.pdf2.CIR06CF-40A-38P.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 346 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 346 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CIR06CF-40A-38P
Număr parc CIR06CF-40A-38P Producător Cannon
Descriere CONN PLUG MALE 38POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 346 pcs Fișa cu date 1.CIR06CF-40A-38P.pdf2.CIR06CF-40A-38P.pdf
Voltaj 500VAC, 700VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 40-A38 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie MIL-DTL-5015, CIR
ambalare Bulk Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de poziții 38
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Caracteristici Cable Clamp Tipul de fixare Bayonet Lock
descriere detaliata 38 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver Ratingul curent 23A