CIR06AF-32-31P
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CIR06AF-32-31P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 31POS SOLDER CUP
Foi de date: CIR06AF-32-31P.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 385 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 385 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CIR06AF-32-31P
Număr parc CIR06AF-32-31P Producător Cannon
Descriere CONN PLUG MALE 31POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 385 pcs Fișa cu date CIR06AF-32-31P.pdf
Voltaj 500VAC, 700VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 32-31 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie MIL-DTL-5015, CIR
ambalare Bulk Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de poziții 31
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici Cable Clamp Tipul de fixare Bayonet Lock
descriere detaliata 31 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver Ratingul curent 13A