CIR030R-32-8P
Prezentarea produsului
Număr parc: CIR030R-32-8P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 30POS SOLDER CUP
Foi de date: CIR030R-32-8P.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 864 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 864 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CIR030R-32-8P
Număr parc CIR030R-32-8P Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 30POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 864 pcs Fișa cu date CIR030R-32-8P.pdf
Voltaj 500VAC, 700VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 32-8 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie MIL-DTL-5015, CIR
ambalare Bulk Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de poziții 30
Tipul de montare Panel Mount Caracteristică de montare Flange
Caracteristici - Tipul de fixare Bayonet Lock
descriere detaliata 30 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver Ratingul curent 13A, 23A