CIR030F-32-8P
Prezentarea produsului
Număr parc: CIR030F-32-8P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 30POS SOLDER CUP
Foi de date: CIR030F-32-8P.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 519 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 519 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CIR030F-32-8P
Număr parc CIR030F-32-8P Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 30POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 519 pcs Fișa cu date CIR030F-32-8P.pdf
Voltaj 500VAC, 700VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 32-8 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie MIL-DTL-5015, CIR
ambalare Bulk Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de poziții 30
Tipul de montare Panel Mount Caracteristică de montare Flange
Caracteristici Cable Clamp Tipul de fixare Bayonet Lock
descriere detaliata 30 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver Ratingul curent 13A, 23A