CIR030AF-32A-13SW-F80
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CIR030AF-32A-13SW-F80
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 13POS CRIMP
Foi de date: CIR030AF-32A-13SW-F80.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 522 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 522 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CIR030AF-32A-13SW-F80
Număr parc CIR030AF-32A-13SW-F80 Producător Cannon
Descriere CONN RCPT FMALE 13POS CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 522 pcs Fișa cu date CIR030AF-32A-13SW-F80.pdf
Voltaj 900VAC, 1250VDC terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 32-A13 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie MIL-DTL-5015, CIR
ambalare Bulk Orientare W
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de poziții 13
Tipul de montare Panel Mount Caracteristică de montare Flange
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Caracteristici Cable Clamp Tipul de fixare Bayonet Lock
descriere detaliata 13 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver Ratingul curent 23A