CIR030-40A-60P
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CIR030-40A-60P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 60POS SOLDER CUP
Foi de date: CIR030-40A-60P.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 467 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 467 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CIR030-40A-60P
Număr parc CIR030-40A-60P Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 60POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 467 pcs Fișa cu date CIR030-40A-60P.pdf
Voltaj 500VAC, 700VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 40-A60 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie MIL-DTL-5015, CIR
ambalare Bulk Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de poziții 60
Tipul de montare Panel Mount Caracteristică de montare Flange
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici - Tipul de fixare Bayonet Lock
descriere detaliata 60 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver Ratingul curent 13A