CIR02R24-9SXF80
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CIR02R24-9SXF80
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT 2POS PNL MNT SKT
Foi de date: CIR02R24-9SXF80.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile CIR02R24-9SXF80
Număr parc CIR02R24-9SXF80 Producător ITT Cannon, LLC
Descriere CONN RCPT 2POS PNL MNT SKT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3780 pcs Fișa cu date CIR02R24-9SXF80.pdf
Tensiune - evaluat 500VAC, 700VDC Introduceți atribute Environment Proof
Materialul Shell, Finish - Serie MIL-DTL-5015, CIR
Starea RoHS Bulk Alte nume CIR02R249SXF80
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de poziții 2
Tipul de montare Panel Mount, Flange Codul producătorului CIR02R24-9SXF80
Diametru mare furnizat 24-9 Caracteristici -
Descriere extinsă 2 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver Descriere CONN RCPT 2POS PNL MNT SKT
Ratingul curent 80A Curent - maxim / contact Bayonet Lock