CIR020R-22-23P
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CIR020R-22-23P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 8POS SOLDER CUP
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile CIR020R-22-23P
Număr parc CIR020R-22-23P Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 8POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3513 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 22-23 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie MIL-DTL-5015, CIR
ambalare Bulk Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de poziții 8
Tipul de montare Panel Mount Caracteristică de montare Flange
Caracteristici - Tipul de fixare Bayonet Lock
descriere detaliata 8 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver Ratingul curent 23A
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Silver
Tip conector Receptacle, Male Pins Culoare Olive Drab
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CIR020R-22-22P-F80
CIR020R-22-22P-F80
Producători: Cannon
Descriere: CONN RCPT 4POS PNL MNT PIN
In stoc: 1793 pcs
Descarca: CIR020R-22-22P-F80.pdf
RFQ
CIR020R-22-22P-F80-T12
CIR020R-22-22P-F80-T12
Producători: ITT Cannon, LLC
In stoc: 3715 pcs
Descarca: CIR020R-22-22P-F80-T12.pdf
RFQ
CIR020R-22-23P-F80
CIR020R-22-23P-F80
Producători: Cannon
Descriere: CONN RCPT MALE 8POS SILVER CRIMP
Descarca: CIR020R-22-23P-F80.pdf
CIR020R-22-23P-F80-T12-20
CIR020R-22-23P-F80-T12-20
Descriere: CONN RCPT MALE 8POS GOLD CRIMP
Descarca:
CIR020R-22-22S-F80
CIR020R-22-22S-F80
Descriere: CONN RCPT FMALE 4POS SILVR CRIMP
Descarca: CIR020R-22-22S-F80.pdf
CIR020R-22-23P-F80-T12
CIR020R-22-23P-F80-T12
Descarca: CIR020R-22-23P-F80-T12.pdf
CIR020R-22-23PW
CIR020R-22-23PW
Descriere: CONN RCPT MALE 8POS SOLDER CUP
Descarca:
CIR020R-22-21SW-F80
CIR020R-22-21SW-F80
Descriere: CONN RCPT FMALE 3POS SILVR CRIMP
CIR020R-22-22S
CIR020R-22-22S
Descriere: CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP
CIR020R-22-23P-F80-VO
CIR020R-22-23P-F80-VO
Descriere: CONN RCPT HSNG MALE 8POS PNL MT
Descarca: CIR020R-22-23P-F80-VO.pdf
CIR020R-22-22P
CIR020R-22-22P
Descriere: CONN RCPT MALE 4POS SOLDER CUP
CIR020R-22-23P-F80-20-T12
CIR020R-22-23P-F80-20-T12
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW