CA3102E22-18SWB
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CA3102E22-18SWB
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 8POS SOLDER CUP
Foi de date: CA3102E22-18SWB.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CA3102E22-18SWB
Număr parc CA3102E22-18SWB Producător Cannon
Descriere CONN RCPT FMALE 8POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2420 pcs Fișa cu date CA3102E22-18SWB.pdf
Voltaj 50V terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 22-18 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie MIL-DTL-5015, CA-B
ambalare Bulk Alte nume CA3102E2218SWB
ICA3102E22-18SWB
Orientare W Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 8 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Caracteristici -
Tipul de fixare Reverse Bayonet Lock descriere detaliata 8 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
Ratingul curent 22A Contact Finisare Grosime - Împerechere -
Contact Finish - Împerechere Silver Tip conector Receptacle, Female Sockets
Culoare Olive Drab
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CA3102E22-18SBF80
CA3102E22-18SBF80
Producători: Cannon
Descriere: CONN RCPT FMALE 8POS SILVR CRIMP
In stoc: 2241 pcs
Descarca: CA3102E22-18SBF80.pdf
RFQ
CA3102E22-18SBF80A232
CA3102E22-18SBF80A232
Producători: Cannon
In stoc: 1921 pcs
Descarca: CA3102E22-18SBF80A232.pdf
RFQ
CA3102E22-18SWBF80
CA3102E22-18SWBF80
Descarca: CA3102E22-18SWBF80.pdf
CA3102E22-18SWBF80A176A232
CA3102E22-18SWBF80A176A232
Descriere: CONN RCPT FMALE 8POS GOLD CRIMP