CA20COML24-28PB
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CA20COML24-28PB
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 24POS SOLDER
Foi de date: CA20COML24-28PB.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CA20COML24-28PB
Număr parc CA20COML24-28PB Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 24POS SOLDER Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3573 pcs Fișa cu date CA20COML24-28PB.pdf
Voltaj 200VAC, 250VDC terminare Solder
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 8-33 Shell Material Aluminum Alloy and Zinc Die Cast
Shell Finish Nickel Serie MIL-DTL-5015, CA-COM-B
ambalare Bulk Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de poziții 24
Tipul de montare Panel Mount, Through Hole Caracteristică de montare Flange
Caracteristici - Tipul de fixare Reverse Bayonet Lock
descriere detaliata 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Silver Ratingul curent 22A