CA20COME22-19PB
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CA20COME22-19PB
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 14POS SOLDER CUP
Foi de date: CA20COME22-19PB.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CA20COME22-19PB
Număr parc CA20COME22-19PB Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 14POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1522 pcs Fișa cu date CA20COME22-19PB.pdf
Voltaj 500VAC, 700VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 8-33 Shell Material Aluminum Alloy and Zinc Die Cast
Shell Finish Nickel Serie MIL-DTL-5015, CA-COM-B
ambalare Bulk Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de poziții 14
Tipul de montare Panel Mount Caracteristică de montare Flange
Caracteristici - Tipul de fixare Reverse Bayonet Lock
descriere detaliata 14 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver Ratingul curent 22A