CA08COME24-28S
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CA08COME24-28S
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG FMALE 24POS SOLDER CUP
Foi de date: CA08COME24-28S.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CA08COME24-28S
Număr parc CA08COME24-28S Producător Cannon
Descriere CONN PLUG FMALE 24POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4899 pcs Fișa cu date CA08COME24-28S.pdf
Voltaj 200VAC, 250VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 8-33 Shell Material Aluminum Alloy and Zinc Die Cast
Shell Finish Nickel Serie MIL-DTL-5015, CA-COM
ambalare Bulk Alte nume CA08COME2428S
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 24 Tipul de montare Free Hanging (In-Line), Right Angle
Caracteristică de montare - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant Caracteristici Strain Relief
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 24 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
Ratingul curent 22A Contact Finisare Grosime - Împerechere -
Contact Finish - Împerechere Silver Tip conector Plug, Female Sockets
Culoare Silver
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CA08COME24-28SF0
CA08COME24-28SF0
Producători: Cannon
Descriere: CONN PLUG HSNG FMALE 24POS R/A