CA02L24-28P
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CA02L24-28P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 24POS SOLDER
Foi de date: 1.CA02L24-28P.pdf2.CA02L24-28P.pdf3.CA02L24-28P.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CA02L24-28P
Număr parc CA02L24-28P Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 24POS SOLDER Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2340 pcs Fișa cu date 1.CA02L24-28P.pdf2.CA02L24-28P.pdf3.CA02L24-28P.pdf
Voltaj 50V terminare Solder
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 8-33 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie MIL-DTL-5015, CA
ambalare Bulk Alte nume CA02L2428P
ICA02L24-28P
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 24 Tipul de montare Panel Mount, Through Hole
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Silver
Ratingul curent 22A Contact Finisare Grosime - Împerechere -