CA02COME22-14PB01
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CA02COME22-14PB01
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 19POS SILVR CRIMP
Foi de date: CA02COME22-14PB01.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CA02COME22-14PB01
Număr parc CA02COME22-14PB01 Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 19POS SILVR CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2458 pcs Fișa cu date CA02COME22-14PB01.pdf
Voltaj 500VAC, 700VDC terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 8-33 Shell Material Aluminum Alloy and Zinc Die Cast
Shell Finish Nickel Serie MIL-DTL-5015, CA-COM-B
ambalare Bulk Alte nume CA02COME2214PB01
ICA02COME22-14PB01
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 19 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Caracteristici -
Tipul de fixare Reverse Bayonet Lock descriere detaliata 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver
Ratingul curent 22A Contact Finisare Grosime - Împerechere -
Contact Finish - Împerechere Silver Tip conector Receptacle, Male Pins
Culoare Silver
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CA02COME22-14PF80
CA02COME22-14PF80
Producători: Cannon
Descriere: CONN RCPT MALE 19POS SILVR CRIMP
In stoc: 3095 pcs
Descarca: CA02COME22-14PF80.pdf
RFQ
CA02COME22-14P
CA02COME22-14P
Producători: ITT Cannon, LLC
Descriere: CONN RCPT 19POS BOX MNT W/PINS
In stoc: 3250 pcs
Descarca: CA02COME22-14P.pdf
RFQ
CA02COME22-14PB
CA02COME22-14PB
Producători: Cannon
Descriere: CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP