APD-2BP51-SN
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: APD-2BP51-SN
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG HSG MALE 51POS INLINE
Foi de date: APD-2BP51-SN.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
120 pcs
  • Mesaj
Specificațiile APD-2BP51-SN
Număr parc APD-2BP51-SN Producător Cannon
Descriere CONN PLUG HSG MALE 51POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2978 pcs Fișa cu date APD-2BP51-SN.pdf
Tip For Male Pins ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți -
Shell Material Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Shell Finish -
Serie APD 51-Way ambalare Bulk
Alte nume 1003-2307
APD2BP51SN
Orientare 2
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Numărul de poziții 51
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP67/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof include -
Culoarea carcasei Black, Yellow Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 51 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Cuplarea materialului piuliței, placare Polyamide (PA6), Nylon 6, Glass Filled Diametrul piuliței de cuplare 2.311" (58.70mm)