2DC-79SF172
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2DC-79SF172
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 79POS PNL MNT
Foi de date: 1.2DC-79SF172.pdf2.2DC-79SF172.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 2DC-79SF172
Număr parc 2DC-79SF172 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB RCPT 79POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4391 pcs Fișa cu date 1.2DC-79SF172.pdf2.2DC-79SF172.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Crimp Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 4 (DC, C) Double Density
Materialul Shell, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Serie Micro, 2D
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C
Număr de rânduri 3 Numărul de poziții 79
Tipul de montare Panel Mount Material Inflamabilitate -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Caracteristici - descriere detaliata 79 Position D-Sub, Double Density Receptacle, Female Sockets Connector
Ratingul curent 5A Tip de contact Signal
Materiale de contact Copper Alloy Formular de contact -
Contactați Finish Thickness - Contactați Finish Gold
Tip conector Receptacle, Female Sockets Stilul conectorului D-Sub, Double Density
Culoare Black Spațierea spatelui -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
2DC102J
2DC102J
Producători: Ametherm
Descriere: THERMISTOR NTC 1KOHM 3934K DISC
In stoc: 4437 pcs
Descarca: 2DC102J.pdf
RFQ
2DC-79PF173F0
2DC-79PF173F0
Producători: ITT Cannon, LLC
Descriere: 2DC-79PF173F0
In stoc: 1150 pcs
Descarca:
RFQ
2DC-79SF172F0
2DC-79SF172F0
Producători: Cannon
Descriere: CAN2DC-79SF172
Descarca: 2DC-79SF172F0.pdf
2DC102K
2DC102K
Producători: Ametherm
Descarca: 2DC102K.pdf
2DC-79S
2DC-79S
Producători: Cannon
Descriere: CONN D-SUB RCPT 79POS PNL MNT