2DA-31PF172F0
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2DA-31PF172F0
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului MICRO DD 31POS PIN
Foi de date: 1.2DA-31PF172F0.pdf2.2DA-31PF172F0.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 653 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 653 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 2DA-31PF172F0
Număr parc 2DA-31PF172F0 Producător Cannon
Descriere MICRO DD 31POS PIN Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 653 pcs Fișa cu date 1.2DA-31PF172F0.pdf2.2DA-31PF172F0.pdf
Shell Finish Grosime - Serie Micro, 2D
ambalare Bulk Alte nume 2DA31PF172F0
I2DA-31PF172F0
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C Număr de rânduri 3
Numărul de poziții 31 Notă Contacts Not Included
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Cicluri de împerechere -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Flansa Caracteristică Mating Side, Female Screwlock (4-40) Caracteristici -
Material dielectric Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled descriere detaliata Plug for Male Contacts Housing D-Sub, Double Density Connector 31 Position