MP930-20.0-1%
Caddock Electronics, Inc.Caddock Electronics, Inc.
MP930-20.0-1% Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MP930-20.0-1%
Producator / Marca: Caddock Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 20 OHM 30W 1% TO220
Foi de date: MP930-20.0-1%.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MP930-20.0-1%
Număr parc MP930-20.0-1% Producător Caddock Electronics, Inc.
Descriere RES 20 OHM 30W 1% TO220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 20976 pcs Fișa cu date MP930-20.0-1%.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură -20/ +80ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor TO-220 Dimensiune / Dimensiune 0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm)
Serie Kool-Pak®MP900 Rezistenţă 20 Ohms
Putere (Wați) 30W ambalare Tube
Pachet / Caz TO-220-2 Alte nume MP930-20.0F
REFMP930-20.0-1%
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.650" (16.52mm) Caracteristici Moisture Resistant, Non-Inductive
Rata de eșec - descriere detaliata 20 Ohms ±1% 30W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film
Compoziţie Thick Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MP930-2.50-1%
MP930-2.50-1%
Producători: Caddock Electronics, Inc.
Descriere: RES 2.5 OHM 30W 1% TO220
In stoc: 18145 pcs
Descarca: MP930-2.50-1%.pdf
RFQ
MP930-2.00-1%
MP930-2.00-1%
Descriere: RES 2 OHM 30W 1% TO220
In stoc: 16078 pcs
Descarca: MP930-2.00-1%.pdf
RFQ
MP930-200-1%
MP930-200-1%
Descriere: RES 200 OHM 30W 1% TO220
Descarca: MP930-200-1%.pdf