MP925-68.0K-1%
Caddock Electronics, Inc.Caddock Electronics, Inc.
MP925-68.0K-1% Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MP925-68.0K-1%
Producator / Marca: Caddock Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 68K OHM 25W 1% TO220
Foi de date: MP925-68.0K-1%.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MP925-68.0K-1%
Număr parc MP925-68.0K-1% Producător Caddock Electronics, Inc.
Descriere RES 68K OHM 25W 1% TO220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 23362 pcs Fișa cu date MP925-68.0K-1%.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură -20/ +80ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor TO-220 Dimensiune / Dimensiune 0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm)
Serie Kool-Pak®MP900 Rezistenţă 68 kOhms
Putere (Wați) 25W ambalare Tube
Pachet / Caz TO-220-2 Alte nume MP925-68.0K-1%-ND
MP925-68.0KF
MP92568.0K1%
REFMP925-68.0K-1%
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.650" (16.52mm) Caracteristici Moisture Resistant, Non-Inductive
Rata de eșec - descriere detaliata 68 kOhms ±1% 25W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film