MP915-500-1%
Caddock Electronics, Inc.Caddock Electronics, Inc.
MP915-500-1% Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MP915-500-1%
Producator / Marca: Caddock Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 500 OHM 15W 1% TO126
Foi de date: MP915-500-1%.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MP915-500-1%
Număr parc MP915-500-1% Producător Caddock Electronics, Inc.
Descriere RES 500 OHM 15W 1% TO126 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 22454 pcs Fișa cu date MP915-500-1%.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură -20/ +80ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor TO-126 Dimensiune / Dimensiune 0.320" L x 0.110" W (8.12mm x 2.79mm)
Serie Kool-Pak®MP900 Rezistenţă 500 Ohms
Putere (Wați) 15W ambalare Tube
Pachet / Caz TO-126-2 Alte nume MP915-500F
REFMP915-500-1%
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.450" (11.44mm) Caracteristici Moisture Resistant, Non-Inductive
Rata de eșec - descriere detaliata 500 Ohms ±1% 15W Through Hole Resistor TO-126-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film
Compoziţie Thick Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MP915-40.0-1%
MP915-40.0-1%
Producători: Caddock Electronics, Inc.
Descriere: RES 40 OHM 15W 1% TO126
In stoc: 27756 pcs
Descarca: MP915-40.0-1%.pdf
RFQ
MP915-5.00-1%
MP915-5.00-1%
Descriere: RES 5 OHM 15W 1% TO126
In stoc: 21053 pcs
Descarca: MP915-5.00-1%.pdf