MP915-0.75-1%
Caddock Electronics, Inc.Caddock Electronics, Inc.
MP915-0.75-1% Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MP915-0.75-1%
Producator / Marca: Caddock Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 0.75 OHM 15W 1% TO126
Foi de date: MP915-0.75-1%.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MP915-0.75-1%
Număr parc MP915-0.75-1% Producător Caddock Electronics, Inc.
Descriere RES 0.75 OHM 15W 1% TO126 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 24135 pcs Fișa cu date MP915-0.75-1%.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură -20/ +80ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor TO-126 Dimensiune / Dimensiune 0.320" L x 0.110" W (8.12mm x 2.79mm)
Serie Kool-Pak®MP900 Rezistenţă 750 mOhms
Putere (Wați) 15W ambalare Tube
Pachet / Caz TO-126-2 Alte nume MP915-0.75-1%-ND
MP915-0.75F
MP9150.751%
REFMP915-0.75-1%
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.450" (11.44mm) Caracteristici Moisture Resistant, Non-Inductive
Rata de eșec - descriere detaliata 750 mOhms ±1% 15W Through Hole Resistor TO-126-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film