MP915-0.020-5%
Caddock Electronics, Inc.Caddock Electronics, Inc.
MP915-0.020-5% Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MP915-0.020-5%
Producator / Marca: Caddock Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 0.02 OHM 15W 5% TO126
Foi de date: MP915-0.020-5%.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MP915-0.020-5%
Număr parc MP915-0.020-5% Producător Caddock Electronics, Inc.
Descriere RES 0.02 OHM 15W 5% TO126 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 13715 pcs Fișa cu date MP915-0.020-5%.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură 0/ +300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor TO-126 Dimensiune / Dimensiune 0.320" L x 0.110" W (8.12mm x 2.79mm)
Serie Kool-Pak®MP900 Rezistenţă 20 mOhms
Putere (Wați) 15W ambalare Tube
Pachet / Caz TO-126-2 Alte nume MP915-0.020J
MP9150.0205%
REFMP915-0.020-5%
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.450" (11.44mm) Caracteristici Moisture Resistant, Non-Inductive
Rata de eșec - descriere detaliata 20 mOhms ±5% 15W Through Hole Resistor TO-126-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film