MP9100-10.0-1%
Caddock Electronics, Inc.Caddock Electronics, Inc.
MP9100-10.0-1% Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MP9100-10.0-1%
Producator / Marca: Caddock Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 10 OHM 100W 1% TO247
Foi de date: MP9100-10.0-1%.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MP9100-10.0-1%
Număr parc MP9100-10.0-1% Producător Caddock Electronics, Inc.
Descriere RES 10 OHM 100W 1% TO247 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7204 pcs Fișa cu date MP9100-10.0-1%.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură -20/ +80ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor TO-247 Dimensiune / Dimensiune 0.620" L x 0.195" W (15.75mm x 4.95mm)
Serie Kool-Pak®MP9000 Rezistenţă 10 Ohms
Putere (Wați) 100W ambalare Tube
Pachet / Caz TO-247-2 Alte nume MP9100-10.0F
REFMP9100-10.0-1%
Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.825" (20.96mm) Caracteristici Moisture Resistant, Non-Inductive
Rata de eșec - descriere detaliata 10 Ohms ±1% 100W Through Hole Resistor TO-247-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film