MP850-20.0-1%
Caddock Electronics, Inc.Caddock Electronics, Inc.
MP850-20.0-1% Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MP850-20.0-1%
Producator / Marca: Caddock Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 20 OHM 50W 1% TO220
Foi de date: MP850-20.0-1%.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MP850-20.0-1%
Număr parc MP850-20.0-1% Producător Caddock Electronics, Inc.
Descriere RES 20 OHM 50W 1% TO220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8044 pcs Fișa cu date MP850-20.0-1%.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură -20/ +50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor TO-220 Dimensiune / Dimensiune 0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm)
Serie Kool-Pak®MP800 Rezistenţă 20 Ohms
Putere (Wați) 50W ambalare Tube
Pachet / Caz TO-220-2 Alte nume MP850-20.0-1%-ND
MP850-20.0-F
REFMP850-20.0-1%
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.650" (16.52mm) Caracteristici Moisture Resistant, Non-Inductive
Rata de eșec - descriere detaliata 20 Ohms ±1% 50W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film
Compoziţie Thick Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MP850-2.00-1%
MP850-2.00-1%
Producători: Caddock Electronics, Inc.
Descriere: RES 2 OHM 50W 1% TO220
In stoc: 7778 pcs
Descarca: MP850-2.00-1%.pdf