MP820-200-1%
Caddock Electronics, Inc.Caddock Electronics, Inc.
MP820-200-1% Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MP820-200-1%
Producator / Marca: Caddock Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 200 OHM 20W 1% TO220
Foi de date: MP820-200-1%.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MP820-200-1%
Număr parc MP820-200-1% Producător Caddock Electronics, Inc.
Descriere RES 200 OHM 20W 1% TO220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 13474 pcs Fișa cu date MP820-200-1%.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură -20/ +50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor TO-220 Dimensiune / Dimensiune 0.400" L x 0.175" W (10.16mm x 4.45mm)
Serie Kool-Pak®MP800 Rezistenţă 200 Ohms
Putere (Wați) 20W ambalare Tube
Pachet / Caz TO-220-2 Alte nume MP820-200F
REFMP820-200-1%
Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.590" (14.99mm) Caracteristici Moisture Resistant, Non-Inductive
Rata de eșec - descriere detaliata 200 Ohms ±1% 20W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film