MP2060-0.050-1%
Caddock Electronics, Inc.Caddock Electronics, Inc.
MP2060-0.050-1% Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MP2060-0.050-1%
Producator / Marca: Caddock Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 0.05 OHM 60W 1% TO220
Foi de date: MP2060-0.050-1%.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MP2060-0.050-1%
Număr parc MP2060-0.050-1% Producător Caddock Electronics, Inc.
Descriere RES 0.05 OHM 60W 1% TO220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8585 pcs Fișa cu date MP2060-0.050-1%.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură 0/ +100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor TO-220 Dimensiune / Dimensiune 0.410" L x 0.175" W (10.41mm x 4.45mm)
Serie Kool-Pak®MP2060 Rezistenţă 50 mOhms
Putere (Wați) 60W ambalare Tube
Pachet / Caz TO-220-2 Alte nume MP2060-0.050F
MP20600.0501%
REFMP2060-0.050-1%
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.650" (16.52mm) Caracteristici Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding
Rata de eșec - descriere detaliata 50 mOhms ±1% 60W Through Hole Resistor TO-220-2 Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Thick Film