CX3225SB32000D0FLJCC
AVX Corp/Kyocera Corp
CX3225SB32000D0FLJCC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CX3225SB32000D0FLJCC
Producator / Marca: AVX Corp/Kyocera Corp
Descrierea produsului CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
Foi de date: CX3225SB32000D0FLJCC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CX3225SB32000D0FLJCC
Număr parc CX3225SB32000D0FLJCC Producător AVX Corp/Kyocera Corp
Descriere CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 228232 pcs Fișa cu date CX3225SB32000D0FLJCC.pdf
Tip MHz Crystal Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie CX3225SB, Kyocera Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Evaluări AEC-Q200 Polarizare 4-SMD, No Lead
Alte nume 1253-1757-2 Temperatura de Operare -30°C ~ 85°C
Mod de operare Fundamental Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului CX3225SB32000D0FLJCC
Încărcați capacitatea ±10ppm Durată de viață @ Temp. 50 Ohm
Înălțime - așezată (Max) 0.024" (0.60mm) Funcţie 8pF
Frecvența toleranței ±15ppm Frecvență 32MHz
Descriere extinsă 32MHz ±10ppm Crystal 8pF 50 Ohm -30°C ~ 85°C AEC-Q200 Surface Mount 4-SMD, No Lead Descriere CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD