CX1612DB48000D0FPJC1
AVX Corp/Kyocera Corp
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CX1612DB48000D0FPJC1
Producator / Marca: AVX Corp/Kyocera Corp
Descrierea produsului CRYSTAL 48.0000MHZ 8PF SMD
Foi de date: CX1612DB48000D0FPJC1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CX1612DB48000D0FPJC1
Număr parc CX1612DB48000D0FPJC1 Producător AVX Corp/Kyocera Corp
Descriere CRYSTAL 48.0000MHZ 8PF SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 165269 pcs Fișa cu date CX1612DB48000D0FPJC1.pdf
Tip MHz Crystal Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Serie CX1612DB, Kyocera Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Evaluări - Polarizare 4-SMD, No Lead
Alte nume 1253-1785-2 Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Mod de operare Fundamental Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului CX1612DB48000D0FPJC1
Încărcați capacitatea ±10ppm Durată de viață @ Temp. 80 Ohm
Înălțime - așezată (Max) 0.016" (0.40mm) Funcţie 8pF
Frecvența toleranței ±15ppm Frecvență 48MHz
Descriere extinsă 48MHz ±10ppm Crystal 8pF 80 Ohm -40°C ~ 85°C Surface Mount 4-SMD, No Lead Descriere CRYSTAL 48.0000MHZ 8PF SMD
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CX162S00SPM
CX162S00SPM
Producători: Thomas Research Products
Descriere: LIGHTING CONTROL PANEL 16 RELAY
In stoc: 6953 pcs
Descarca: CX162S00SPM.pdf
RFQ
CX15818_GABRIELLA-45-M
CX15818_GABRIELLA-45-M
Producători: LEDiL
Descriere: LENS CLEAR 23-25DEG MED ADH TAPE
In stoc: 9863 pcs
Descarca: CX15818_GABRIELLA-45-M.pdf
RFQ
CX14343_RITA-WAS-RZ
CX14343_RITA-WAS-RZ
Producători: LEDiL
Descriere: REFPACK 1POS 35.07X28.9MM WHITE