GPB527D202BA
CW IndustriesCW Industries
GPB527D202BA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GPB527D202BA
Producator / Marca: CW Industries
Descrierea produsului SWITCH PUSHBUTTON SPST 10A 125V
Foi de date: 1.GPB527D202BA.pdf2.GPB527D202BA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GPB527D202BA
Număr parc GPB527D202BA Producător CW Industries
Descriere SWITCH PUSHBUTTON SPST 10A 125V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 40615 pcs Fișa cu date 1.GPB527D202BA.pdf2.GPB527D202BA.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 14V Tensiunea nominală - AC 125V
Tip Standard Stilul de terminare Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Funcția de comutare Off-On Serie GPB
Dimensiunile de tăiere a panoului Circular - 20.20mm Dia ambalare Bulk
Alte nume CW245 Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C
Tipul de montare Panel Mount, Snap-In Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Viața mecanică - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant Tensiunea de iluminare (nominala) -
Tipul de iluminare, Culoare - Caracteristici -
Viața electrică - descriere detaliata Pushbutton Switch SPST Standard Panel Mount, Snap-In
Ratingul curent 10A (AC), 20A (DC) Culoare - Actuator / Cap Amber