VYC30W-Q48-S5
CUI, Inc.CUI, Inc.
VYC30W-Q48-S5 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: VYC30W-Q48-S5
Producator / Marca: CUI, Inc.
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 5V 30W
Foi de date: VYC30W-Q48-S5.pdf
  • Mesaj
Specificațiile VYC30W-Q48-S5
Număr parc VYC30W-Q48-S5 Producător CUI, Inc.
Descriere DC DC CONVERTER 5V 30W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4056 pcs Fișa cu date VYC30W-Q48-S5.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 5V Tensiune - Izolare 1.5kV
Tensiune - Intrare (Min) 18V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.00" L x 1.60" W x 0.44" H (50.8mm x 40.6mm x 11.2mm)
Serie VYC30W Putere (Wați) 30W
ambalare Tube Pachet / Caz 7-DIP Module, 6 Leads
Alte nume 102-2440
656-91411R
VYC30WQ48S5
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Eficienţă 87%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 6A 18V - 75V Input Curent - Ieșire (Max) 6A