VRB3-D5-S15-DIP
CUI, Inc.CUI, Inc.
VRB3-D5-S15-DIP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: VRB3-D5-S15-DIP
Producator / Marca: CUI, Inc.
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 15V 3W
Foi de date: VRB3-D5-S15-DIP.pdf
  • Mesaj
Specificațiile VRB3-D5-S15-DIP
Număr parc VRB3-D5-S15-DIP Producător CUI, Inc.
Descriere DC DC CONVERTER 15V 3W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5409 pcs Fișa cu date VRB3-D5-S15-DIP.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 15V Tensiune - Izolare 1.5kV
Tensiune - Intrare (Min) 4.5V Tensiune - Intrare (Max) 9V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 1.25" L x 0.79" W x 0.39" H (31.8mm x 20.1mm x 9.9mm)
Serie VRX3-DIP Putere (Wați) 3W
ambalare Bulk Pachet / Caz 24-DIP Module, 10 Leads
Alte nume VRB3D5S15DIP Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici SCP Eficienţă 73%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 200mA 4.5V - 9V Input Curent - Ieșire (Max) 200mA