VPOL16A-12-SIP
CUI, Inc.CUI, Inc.
VPOL16A-12-SIP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: VPOL16A-12-SIP
Producator / Marca: CUI, Inc.
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 0.75-5V 80W
Foi de date: VPOL16A-12-SIP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile VPOL16A-12-SIP
Număr parc VPOL16A-12-SIP Producător CUI, Inc.
Descriere DC DC CONVERTER 0.75-5V 80W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5183 pcs Fișa cu date VPOL16A-12-SIP.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 0.75 ~ 5 V Tensiune - Intrare (Min) 9V
Tensiune - Intrare (Max) 14V Tip Non-Isolated PoL Module
Dimensiune / Dimensiune 2.00" L x 0.33" W x 0.51" H (50.8mm x 8.4mm x 13.0mm) Serie VPOL16A
Putere (Wați) 80W ambalare -
Pachet / Caz 11-SIP Module, 10 Leads Alte nume 102-1293
659-40578R
VPOL16A12SIP
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 94% descriere detaliata Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.75 ~ 5 V 16A 9V - 14V Input
Curent - Ieșire (Max) 16A Caracteristici de control Enable, Active High