VOF-180-48-1
CUI, Inc.CUI, Inc.
VOF-180-48-1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: VOF-180-48-1
Producator / Marca: CUI, Inc.
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 48V 120W/180W
Foi de date: VOF-180-48-1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
72 pcs
  • Mesaj
Specificațiile VOF-180-48-1
Număr parc VOF-180-48-1 Producător CUI, Inc.
Descriere AC/DC CONVERTER 48V 120W/180W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1031 pcs Fișa cu date VOF-180-48-1.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 48V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 80 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Dimensiune / Dimensiune 4.00" L x 2.00" W x 0.75" H (101.6mm x 50.8mm x 19.1mm)
Serie VOF-180 Putere (Wați) 120W (180W Forced Air)
Temperatura de Operare -40°C ~ 70°C (With Derating) Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Sarcină minimă necesară -
Eficienţă 92% descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 3.75A 80 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 3.75A California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.