VMS-225-12
CUI, Inc.CUI, Inc.
VMS-225-12 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: VMS-225-12
Producator / Marca: CUI, Inc.
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 12V 120W/225W
Foi de date: VMS-225-12.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 764 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 764 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile VMS-225-12
Număr parc VMS-225-12 Producător CUI, Inc.
Descriere AC/DC CONVERTER 12V 120W/225W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 764 pcs Fișa cu date VMS-225-12.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 12V
Tensiune - Izolare 4.2kV Tensiune - intrare 80 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Dimensiune / Dimensiune 4.00" L x 2.00" W x 1.00" H (101.6mm x 50.8mm x 25.4mm)
Serie VMS-225 Putere (Wați) 120W (225W Forced Air)
Alte nume 102-4462 Temperatura de Operare -40°C ~ 70°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Sarcină minimă necesară -
Eficienţă 92% descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 18.75A 80 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 18.75A California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.