VMS-180-58
CUI, Inc.CUI, Inc.
VMS-180-58 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: VMS-180-58
Producator / Marca: CUI, Inc.
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 58V 120W/180W
Foi de date: VMS-180-58.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
72 pcs
  • Mesaj
Specificațiile VMS-180-58
Număr parc VMS-180-58 Producător CUI, Inc.
Descriere AC/DC CONVERTER 58V 120W/180W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1053 pcs Fișa cu date VMS-180-58.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 58V
Tensiune - Izolare 4.2kV Tensiune - intrare 80 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Dimensiune / Dimensiune 4.00" L x 2.00" W x 0.75" H (101.6mm x 50.8mm x 19.1mm)
Serie VMS-180 Putere (Wați) 120W (180W Forced Air)
Temperatura de Operare -40°C ~ 70°C (With Derating) Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Sarcină minimă necesară -
Eficienţă 92% descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 1 Output 58V 3.1A 80 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 3.1A California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.