VFK600-D24-S24
CUI, Inc.CUI, Inc.
VFK600-D24-S24 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: VFK600-D24-S24
Producator / Marca: CUI, Inc.
Descrierea produsului DC/DC CONVERTER 24V 600W
Foi de date: VFK600-D24-S24.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 217 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 217 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile VFK600-D24-S24
Număr parc VFK600-D24-S24 Producător CUI, Inc.
Descriere DC/DC CONVERTER 24V 600W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 217 pcs Fișa cu date VFK600-D24-S24.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 24V
Tensiune - Intrare (Min) 18V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Dimensiune / Dimensiune 7.84" L x 4.99" W x 1.54" H (199.1mm x 126.8mm x 39.1mm)
Serie VFK600 Putere (Wați) 600W
ambalare Bulk Alte nume 102-2466
659-50111R
VFK600D24S24
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Eficienţă 91%
Curent - Ieșire (Max) 25A California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.