V7806W-500
CUI, Inc.CUI, Inc.
V7806W-500 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V7806W-500
Producator / Marca: CUI, Inc.
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 6.5V 3.25W
Foi de date: V7806W-500.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
120 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V7806W-500
Număr parc V7806W-500 Producător CUI, Inc.
Descriere DC DC CONVERTER 6.5V 3.25W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10827 pcs Fișa cu date V7806W-500.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 6.5V Tensiune - Intrare (Min) 9V
Tensiune - Intrare (Max) 72V Tip Linear Regulator Replacement
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.45" L x 0.35" W x 0.69" H (11.5mm x 9.0mm x 17.5mm)
Serie V78W-500 Putere (Wați) 3.25W
ambalare Tube Pachet / Caz 3-SIP Module
Alte nume 102-2450
656-93012R
V7806W500
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici OTP, SCP Eficienţă 91%
descriere detaliata Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 6.5V 500mA 9V - 72V Input Curent - Ieșire (Max) 500mA