SWM30-48-NV-P6
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWM30-48-NV-P6 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SWM30-48-NV-P6
Producator / Marca: CUI, Inc.
Descrierea produsului AC/DC WALL MOUNT 48V 30W
Foi de date: SWM30-48-NV-P6.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SWM30-48-NV-P6
Număr parc SWM30-48-NV-P6 Producător CUI, Inc.
Descriere AC/DC WALL MOUNT 48V 30W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6515 pcs Fișa cu date SWM30-48-NV-P6.pdf
Tensiune - ieșire 48V Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC
Dimensiune / Dimensiune 2.99" L x 1.69" W x 1.16" H (75.9mm x 42.9mm x 29.5mm) Serie SWM30-N (30W)
Regiunea utilizată North America Putere (Wați) 30W
Polarizare Positive Center Conector de ieșire Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Temperatura de Operare 0°C ~ 40°C Nu consumați energie de încărcare 100mW (Max)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip de introducere Fixed Blade
Conector de intrare NEMA 1-15P Formă Wall Mount
Eficienţă Level VI descriere detaliata 48V 30W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Curent - Ieșire (Max) 620mA Lungimea cablurilor 47.2" (1.20m)
Aplicații Medical
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SWM30-5-EV-P6R
SWM30-5-EV-P6R
Producători: CUI, Inc.
Descriere: AC/DC WALL MOUNT 5V 30W
In stoc: 5759 pcs
Descarca: SWM30-5-EV-P6R.pdf
RFQ
SWM30-48-NV-P6R
SWM30-48-NV-P6R
Producători: CUI, Inc.
Descriere: AC/DC WALL MOUNT 48V 30W