SWM12-5-NH-P6R
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWM12-5-NH-P6R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SWM12-5-NH-P6R
Producator / Marca: CUI, Inc.
Descrierea produsului AC/DC WALL MOUNT 5V 12W
Foi de date: SWM12-5-NH-P6R.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SWM12-5-NH-P6R
Număr parc SWM12-5-NH-P6R Producător CUI, Inc.
Descriere AC/DC WALL MOUNT 5V 12W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10920 pcs Fișa cu date SWM12-5-NH-P6R.pdf
Tensiune - ieșire 5V Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC
Dimensiune / Dimensiune 2.17" L x 0.98" W x 1.44" H (55.0mm x 25.0mm x 36.7mm) Serie SWM12-N (12W)
Regiunea utilizată North America Putere (Wați) 12W
Polarizare Positive Center Conector de ieșire Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Temperatura de Operare 0°C ~ 40°C Nu consumați energie de încărcare 100mW (Max)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip de introducere Fixed Blade
Conector de intrare NEMA 1-15P Formă Wall Mount
Eficienţă Level VI, CoC Tier 2 descriere detaliata 5V 12W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Curent - Ieșire (Max) 2.4A Lungimea cablurilor 59" (1.50m)