SWI6-3.3-N-P6
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWI6-3.3-N-P6 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SWI6-3.3-N-P6
Producator / Marca: CUI, Inc.
Descrierea produsului AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 3.3V 5W
Foi de date: SWI6-3.3-N-P6.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SWI6-3.3-N-P6
Număr parc SWI6-3.3-N-P6 Producător CUI, Inc.
Descriere AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 3.3V 5W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10903 pcs Fișa cu date SWI6-3.3-N-P6.pdf
Greutate 0.172 lb (78.02g) Tensiune - ieșire 3.3V
Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC Dimensiune / Dimensiune 2.20" L x 1.10" W x 1.65" H (56.0mm x 28.0mm x 42.0mm)
Serie SWI6-N (6W) Regiunea utilizată North America
Putere (Wați) 5W Polarizare Positive Center
Conector de ieșire Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Alte nume 102-3682
SWI6-3.3-N-P6-ND
Temperatura de Operare 0°C ~ 40°C Nu consumați energie de încărcare 100mW (Max)
Tip de introducere Fixed Blade Conector de intrare NEMA 1-15P
Formă Wall Mount Eficienţă Level VI
descriere detaliata 3.3V 5W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Curent - Ieșire (Max) 1.5A
Lungimea cablurilor 59" (1.50m) California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.
Aprobări cULus, PSE Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SWI6-3.3-N-P5
SWI6-3.3-N-P5
Producători: CUI, Inc.
Descriere: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 3.3V 5W
In stoc: 10369 pcs
Descarca: SWI6-3.3-N-P5.pdf
RFQ
SWI6-24-N-P5R
SWI6-24-N-P5R
Producători: CUI, Inc.
Descriere: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 6W
In stoc: 4564 pcs
Descarca: SWI6-24-N-P5R.pdf
RFQ
SWI6-3.3-N-P6R
SWI6-3.3-N-P6R